Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

KEEN BELLOWS FLEX - jesień

Keen.Bellows Flex

poznaj technologię

Keen.Bellows Flex

WĘDRUJ WYGODNIEJ

Co jeśli każdy krok mógłby być łatwiejszy? Nowa technologia KEEN.BELLOWS FLEX zmniejsza zużycie energii podczas każdego kroku aż o 60% i przedłuża żywotność butów.

Twoje wyprawy nie będą już takie jak wcześniej - niektórzy będą wędrować dłużej, inni trochę dalej, a jeszcze inni znacznie szybciej.

RIDGE FLEX

Łącząc bazę z naszego kultowego buta Targhee i dodając nową technologię KEEN.BELLOWS FLEX udało się zmniejszyć zużycie energii podczas każdego kroku aż o 60%! To oznacza, że wędrowanie będzie łatwiejsze i mniej uciążliwe.

TEMPO FLEX

To buty dla szukających crossovera o większej wydajności - zarówno pod względem szybkości, lekkości jak i komfortu. Do sprawdzonej podeszwy znanej z modelu EXPLORE dodaliśmy nową technologię KEEN.BELLOWS FLEX.

Technologia BELLOWS FLEX

Zapewnienie naszym fanom komfortu na szlaku to nasz najważniejszy priorytet. Im dłużej może trwać przygoda tym lepiej. Właśnie dlatego od 2005 roku tworzymy wyjątkowo komfortowe buty trekkingowe a nasz kultowy model Targhee jest tego przykładem.

Zaczęliśmy się jednak zastanawiać, czy moglibyśmy zrobić więcej. Postanowiliśmy ulepszyć miejsce gdzie buty turystyczne zużywają się najszybciej – miejsca zgięcia palców. Na tym właśnie polega cała magia ukryta w nowej technologii KEEN.BELLOWS FLEX.

Często w miejscu zgięcia but zawodzi po latach intensywnego użytkowania. W nowych modelach wstawiliśmy tam elastyczny panel EN.BELLOWS FLEX, który porusza się wraz ze stopą i ogranicza zużycie energii nawet o 60%. Oprócz tego tak skonstruowany but jest dużo bardziej wytrzymały.

Wybierz swój model

BLOG

Technologia KEEN.BELLOWS FLEX: Jak sprawić aby każdy krok był łatwiejszy?

Średnia wędrówka górska to od 6336 do 10560 kroków. Wszyscy wiemy, że te ostatnie 1000 kroków często wydaje się trudniejsze niż pierwsze. (Zwłaszcza jeśli jesteś na Rysach, a ostatni 1000 jest pod górę!)

pixel