Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

wk400-walking-revolution

To nasz pierwszy but zaprojektowany od podstaw,
aby stworzyć wyjątkowe uczucie toczenia się i nieprzerwanego ruchu naprzód.

Zaprojektowany specjalnie jako but do aktywnego chodzenia – WK400 daje idealną równowagę pomiędzy zaawansowaną technologią podeszwy, jej geometrią i wysoką amortyzacją. W efekcie zakładając WK400 masz odczucie przyjemnego toczenia się oraz pędu do przodu dzięki którym chodzenie staje się bardziej efektywne, komfortowe i przyjemniejsze.

Keen Wk-400

Chodzenie to nasza aktywność fizyczna numer jeden. Ludzie chodzą, by coś zmienić, ulepszyć świat, protestować przeciwko niesprawiedliwościom. Chodzimy aby przeżywać przygody, dla zdrowia, z zwyczajnej potrzeby przemieszczania się i poznawania nowych miejsc. Chodzenie jest z pozoru nieskomplikowane ale kryje w sobie potężną siłę. Ułatwia nam rozwiązywać problemy, naprawiać błędy. Dzięki chodzeniu stajemy się lepsi. Chodzenie daje naprawdę wiele, ale jak się okazuje, buty, które nosimy, nigdy nie były tworzone od podstaw do aktywnego chodzenia! Kiedy idziemy, nasza stopa porusza się po łuku, ale nasze buty w większości mają płaskie podeszwy.

Prace nad WK400 zajęły trzy lata, 10 000 godzin projektowych i 5 tys. kilometrów przebytych podczas testów. WK400 to nasz pierwszy but zaprojektowany od podstaw, aby stworzyć wyjątkowe uczucie toczenia się i nieprzerwanego ruchu naprzód.

NIE PRZESTANIESZ
CHODZIĆ.

Nasza opatentowana technologia KEEN.CURVE™ tworzy przyjemne uczucie toczenia się oraz pędu do przodu. Jeśli czujesz się dziwnie stojąc, to normalne. Te buty zostały stworzone do chodzenia.

pixel