Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

nxis-2

NXIS

THIS IS MY TIME

NXIS

Lighter & faster.

Zobacz jak łatwo i szybko pokonywać szlaki dzięki NXIS EVO.

NXIS EVO MID WP

To, co najbardziej kochamy w szybkich wędrówkach, to ciągłe doświadczanie kolejnych pięknych chwil i widoków. Więcej wschodów słońca, oglądanych z punktów widokowych, więcej przybitych piątek na szczycie, więcej wypitej herbaty po wędrówce z przyjaciółmi. Dlatego w nowym NXIS wdrożyliśmy to, co najlepsze w KEEN, czyli niską wagę, nieograniczoną wygodę, ochronę i stabilizację, ale dołożyliśmy również komfort lekkiego obuwia biegowego. Tym sposobem, przy wykorzystaniu wodoodpornej membrany, plecionej cholewki i specjalnego bieżnika, powstał idealny but do szybkiego i komfortowego trekkingu.

NXIS EVO MID WP

Dzięki górskim wędrówkom możemy odkrywać nowe miejsca i doświadczać wyjątkowych momentów. Kolejne przemierzone kilometry - nie tylko asfaltowych dróg, ale także kamienistych grani szczytów. W butach NXIS wykorzystaliśmy nasze doświadczenia i stworzyliśmy bardzo lekki, chroniący stopę but - komfortem dorównujący butom biegowym. Zastosowaliśmy wodoodporną membranę, plecioną cholewkę i specjalny bieżnik – w ten sposób powstał idealny but do szybkiego i komfortowego trekkingu. Model NXIS dla kobiet występuje w wersji wysokiej i niskiej.

NXIS SPEED

Im szybciej się poruszasz, tym dalej dotrzesz i tym więcej zobaczysz. Oznacza to więcej alpejskich łąk, więcej zachodów słońca i mocno zapełnioną rolkę aparatu. Płyń błotnistymi szlakami, przeskakuj przez pola głazów i prześlizguj się przez niedostępne piargi. NXIS to nasz najlżejszy jak do tej pory but do zadań specjalnych. Posiada słynny krój KEEN i bieżnik idealny w teren. NXIS Speed jest gotowy na wszystko, co spotka Cię w drodze od punktu A do punktu B. Wydajna cholewka z siateczki ze wstawkami z TPU zapewni wysoką trwałość i niezawodność. Model NXIS Speed występuje w wersji wysokiej i niskiej dla obu płci.

BLOG

NXIS Evo Mid WP

MODEL KEEN NXIS Z POZORU PRZYPOMINA Z WYGLĄDU WCZEŚNIEJSZE MODELE BUTÓW SYNTETYCZNYCH TEGO PRODUCENTA. NAJWAŻNIEJSZY JEST JEDNAK ZWROT „Z POZORU”.

pixel