Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

Uwielbiamy tworzyć oryginalne buty

PoradyUwielbiamy tworzyć oryginalne buty

Uwielbiamy tworzyć oryginalne buty. Ale nic nie jest bardzie oryginalne niż Jerry Garcia.

Jerry Garcia (1942-1995) - legendarny muzyk rockowego zespołu Grateful Dead, uzdolniony również malarsko, tworzący w latach 1960-1995. Jerry nie tworzył muzyki dla publiczności, tworzył wydarzenia muzyczne na żywo aby wspólnie z nią doświadczać muzyki. Ta idea wspólnoty nigdy nie była bardziej aktualna. W KEEN również wierzymy, że siła wspólnoty i tworzone dzięki niej więzi trwale łączą pokolenia i pomagają budować poczucie radości, wolności i równości. Nasza limitowana kolekcja sandałów i maseczek, zdobionych motywami najsłynniejszych obrazów Jerry’ego upamiętnia jego trwałe muzyczne i artystyczne dziedzictwo. 1% dochodów ze sprzedaży tych wyjątkowych produktów przekazujemy na walkę zanieczyszczeniem środowiska. Mimo, że Jerry Garcia zmarł prawie trzy dekady temu jego duch i etos pozytywnej zmiany nadal inspirują rzesze ludzi.
Legendarny Jerry Garcia i kolaboracja z KEEN
Jerry tworzył muzykę na żywo aby przeżywać ją wspólnie z publicznością, a nie tylko dla niej. Podzielamy jego wiarę w siłę wspólnoty i postrzegamy go jako coś w rodzaju pokrewnego ducha - tak jak my, poświęcił swoją energię dążeniu do wspólnoty, wolności, równości i rozrywki. Cieszymy się, że możemy współpracować z rodziną Jerry'ego Garcii, aby uczcić dziedzictwo artystyczne, które pozostawił światu. Nasza limitowana kolekcja KEEN x Garcia to hołd dla wyjątkowego mężczyzny. Naszym bardzo ważnym celem, który byłby bliski jego sercu jest pomoc w ochronie lasów deszczowych Tongass na Alasce w Stanach Zjednoczonych.

ARTYSTA I JEGO SZTUKA

Większość ludzi zna Jerry'ego Garcię jako wirtuoza gitary. Ale niewielu wie o jego wieloletniej miłości do malowania. Jerryu uczęszczał do San Francisco Art Institute i poświęcał się malowaniu w przerwach pomiędzy trasami koncertowymi, mimo że nigdy nie uważał swojej sztuki wizualnej za coś, co należy „traktować poważnie”. Zakładmy, że Jerry nie miałby nic przeciwko temu, że umieściliśmy jego sztukę na naszych sandałach. Do kolekcji KEEN x Garcia wybraliśmy kilka jego obrazów, w tym „New York at Night” i „Banyan Tree”, ze względu na żywe kolory i wzory, które oddają jego prawdziwego ducha.
Jerry Garcia New York at Night
"New York at Night," Jerry Garcia
Jerry Garcia Banyan Tree
"Banyan Tree," Jerry Garcia

LIMITOWANA KOLEKCJA

Wszystkie produkty z kolekcji KEEN x Garcia są oznaczone odciskiem jego dłoni. Zagorzali fani wiedzą, że brakowało mu części palca na prawej dłoni, dzięki czemu jego odcisk dłoni jest jego niepowtarzalnym podpisem. Buty KEEN x Garcia są dostarczane w recyklingowych pudełkach ozdobionych jego rysunkami.

Sandały UNEEK x Garcia

Powiedzieć, że Jerry był wyjątkowy, to niewiele powiedzieć. Był ikoną. Stwierdzenie, że nasze sandały hybrydowe UNEEK są wyjątkowe, jest po prostu prawdziwe. Łącząc jedno z drugim tworzymy wygląd, który jest niepowtarzalny.
Sandaly Uneek x Jerry Garcia

Sandały Newport H2 x Garcia

Jerry uwielbiał tworzyć muzykę nie tylko dla swoich fanów, ale także razem z nimi. Podobnie my myślimy o projektowaniu. Z tą myślą stworzyliśmy nasze oryginalne sandały hybrydowe Newport.

Maski KEEN x Garcia

Życie to piękna przygoda. Ochrona życia to podstawowa wartość. Noszenie maseczek to wyraz ochrony zdrowia i życia innych. Nasze nadające się do prania i wielokrotnego użytku maski z grafiką Jerry'ego są wyjątkowym uhonorowaniem jego twórczości.

KROK W STRONĘ LEPSZEGO ŚWIATA

Chociaż Jerry nigdy nie uważał się za aktywistę politycznego, aktywnie wspierał ochronę lasów deszczowych i raf koralowych podejmując aktywne działania. „Ktoś musi coś zrobić, a niesamowicie przykre jest to, że to musimy być my, zwykli ludzie” - powiedział kiedyś o zaangażowaniu zespołu w kwestie środowiskowe. Uważamy, że podjęcie działań w tym momencie jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Z uwagi na to przekazujemy 1% dochodu ze sprzedaży kolekcji KEEN x Garcia na rzecz The Wilderness Society, aby chronić lasy deszczowe Tongass na Alasce w Stanach Zjednoczonych – to największe lasy deszczowe strefy umiarkowanej na świecie. Mamy nadzieję, że buty i maski z kolekcji KEEN x Garcia wprowadzą trochę ducha sztuki Jerrego do Twojego codziennego życia, a jednocześnie pozytywnie wpłyną na naszą planetę.
Autor: KEEN
2021-03-29
Pokaż więcej wpisów z Marzec  #160;2021
Polecane
Oszczędzasz150,00 zł
Sandały męskie KEEN NEWPORT RETRO x JERRY GARCIA

Sandały męskie KEEN NEWPORT RETRO x JERRY GARCIA

349,99 zł499,99 zł
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel