Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

Regulamin promocji KEEN na Dzień Matki -25%

REGULAMIN PROMOCJI KEEN na Dzień Matki -25% na damską kolekcję
 
Postanowienia ogólne

1. Organizatorem promocji KEEN na Dzień Matki „Damska kolekcja -25%” jest: firma MMSport s.j. Maciej Maciantowicz, ul. Księcia Józefa 54A, 30-206 Kraków.
2. Oferta specjalna „Damska kolekcja -25%” obowiązuje od godziny 10:00 dnia 21.05.2019 do 26.05.2019 do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów, z zastrzeżeniem punktu 1. w „Warunki i zasady skorzystania z oferty specjalnej”.
3. Oferta obowiązuje w sklepie internetowym MMSport działającym w domenie www.keen.mmsport.pl
4. Oferta obowiązuje tylko przy zakupie produktu/ów z nowej kolekcji damskiej marki KEEN. 
5. Rabat 25% liczony jest od aktualnej ceny towaru w sklepie. Produkty przecenione, na wyprzedaży nie są objęte promocją.
6. Promocja na Dzień Matki nie łączy się z innymi promocjami i wewnętrznymi programami promocyjnymi prowadzonymi przez Organizatora (karty rabatowe, programy partnerskie itp.)
7. Uczestnikiem oferty może być każda osoba fizyczna dokonująca zakupów w ramach oferty jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego.

Warunki i zasady skorzystania z oferty specjalnej

1. Czas trwania oferty obejmuje okres od godziny 10:00 dnia 21.05.2019 do 26.05.2019 do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Organizator zastrzega sobie prawo zarówno do skrócenia jak i wydłużenia okresu obowiązywania promocji.
2. Każda osoba, o której mowa w pkt. 4 Postanowień Ogólnych Regulaminu, która w okresie trwania Oferty dokona zakupu produktu/ów marki KEEN, ma możliwość otrzymania specjalnego rabatu 25%. 
3. Udzielony rabat z tytułu Oferty „Damska kolekcja -25%” nie łączy się z innymi ofertami i promocjami, jakie mogą być udzielane w sklepie MMSport. W przypadku osób, które posiadają rabat na zakupy przypisany do swojego konta, naliczona zostanie korzystniejsza oferta promocyjna. Inne rabaty nie obowiązują w przypadku zakupu w ww. promocji. 
4. Klient może skorzystać z rabatu więcej niż jeden raz, pod warunkiem, że spełni te same warunki do jego uzyskania.
5. W przypadku chęci zwrotu produktu/ów zakupionych w ramach promocji „Damska kolekcja -25%”, sklep MMSport zwraca tylko i wyłącznie cenę rzeczywiście uiszczoną za zakupiony produkt. Możliwa jest wymiana produktu zakupionego w ramach tej Oferty zgodnie z Regulaminem Zwrotów i Reklamacji.

Postanowienie końcowe

1. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie sklepu internetowego www.keen.mmsport.pl.
2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.keen.mmsport.pl.
3. Biorąc udział w Ofercie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Oferty określone w regulaminie.
4. W kwestiach nieobjętych regulaminem będą miały w szczególności zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.
pixel