Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

Regulamin oferty specjalnej darmowa dostawa od 99 zł i wydłużony zwrot do 30 dni

REGULAMIN OFERTY SPECJALNEJ "DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ I WYDŁUŻONY ZWROT DO 30 DNI   Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem oferty specjalnej "Darmowa dostawa od 99 zł i wydłużony zwrot do 30 dni” jest firma MM Sport spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Księcia Józefa 54A, 30-206 Kraków.
 2. Oferta specjalna „Darmowa dostawa od 99 zł i wydłużony zwrot do 30 dni” obowiązuje od godziny 12:00 dnia 20.03.2020 do 30.06.2020 do godziny 23:59. Wydłużony czas na zwrot towaru w związku z odstąpieniem od umowy dotyczy terminu do 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Organizator zastrzega sobie prawo zarówno do skrócenia jak i wydłużenia okresu obowiązywania oferty specjalnej.
 3. Oferta obowiązuje w sklepie internetowym KEEN działającym w domenie www.keen.pl.
 4. Oferta obowiązuje przy zakupie dowolnych produktów wszystkich marek zakupionych w sklepie internetowym MM Sport. Bezpośredni link do promocji: https://keen.pl/
 5. Uczestnikiem oferty może być każda osoba fizyczna dokonująca zakupów w ramach oferty jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego.

 

   Warunki i zasady skorzystania z oferty specjalnej

 1. Czas trwania oferty obejmuje okres od godziny 12:00 dnia 20.03.2020 do 30.06.2020 do godziny 23:59. Organizator zastrzega sobie prawo zarówno do skrócenia jak i wydłużenia okresu obowiązywania promocji.
 2. Klient może skorzystać z oferty specjalnej więcej niż jeden raz.
 3. Oferta specjalna na darmową dostawę od 99 zł i wydłużony zwrot do 30 dni nie łączy się z innymi wewnętrznymi programami promocyjnymi prowadzonymi przez Organizatora (programy partnerskie itp.)
 4. Klient może skorzystać z rabatu więcej niż jeden raz, pod warunkiem, że spełni te same warunki do jego uzyskania.

 

   Postanowienie końcowe

 1. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie sklepu internetowego www.keen.pl.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.keen.pl.
 3. Biorąc udział w Ofercie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Oferty określone w regulaminie.
 4. W kwestiach nieobjętych regulaminem będą miały w szczególności zastosowane przepisy Kodeksu cywilnego.
pixel