0,00 zł

Razem możemy pomóc

2020-03-25
Razem możemy pomóc

KEEN złożył obietnicę całemu światu. Osobom, które stanęły na pierwszej linii frontu w walce z pandemią wirusa COVID-19 dostarcza 100 000 par butów o wartości 10 milionów dolarów.

Firma MM SPORT - dystrybutor marki KEEN w Polsce czynnie angażuje się w akcję i również pomaga. Przekaże 200 par butów polskim służbom medycznym, czyli osobom mającym bezpośredni kontakt z zakażonymi. Do osób, które często narażają swoje zdrowie i życie, trafią buty o łącznej wartości ponad 100 000 PLN. MM SPORT działa zgodnie z ideą „Razem możemy pomóc! Razem możemy więcej!”.
Wszyscy widzimy, że świat stoi w obliczu zagrożenia wirusem COVID-19 i związaną z nim pandemią. Zamykane są całe państwa. Jesteśmy świadkami tego, że świat, który znaliśmy do tej pory, zmienia się diametralnie. Obawa, zagrożenie, strach – to emocje, które towarzyszą każdemu z nas. Marka KEEN od początku swojego istnienia założyła, że pomoc najbardziej potrzebującym to istotna część jej działalności. Między innymi ze względu na to, firma MM SPORT zdecydowała się dystrybuować KEENa w Polsce i współpracuje z nim od 2004 roku.

MM SPORT z siedzibą w podkrakowskim Kryspinowie dzieli z marką KEEN wspólne idee, dlatego postanowiliśmy przekazać 200 par butów o wartości detalicznej ponad 100 000 zł – dla obsługi karetek pogotowia w naszym regonie. Chcemy tym samym okazać gest solidarności, wsparcia i szacunku dla osób, które narażają się, aby ratować zdrowie i życie ludzi z naszego regionu kraju.

Zdecydowaliśmy się pomóc służbom medycznym w karetkach pogotowia, czyli osobom z pierwszej linii frontu walki z pandemią. Mamy świadomość, że ratownicy, pielęgniarki, lekarze i kierowcy karetek codziennie muszą zmagać się z trudami rosnącej fali zachorowań. Są najbardziej narażoną grupą społeczną, pracującą dla naszego wspólnego dobra. Jesteśmy przekonani, że to właśnie im para wygodnych butów KEEN przyda się najbardziej.

AKTUALIZACJA

20.05.2020

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe otrzymało już drugą partię butów marki KEEN. Dzięki 200 parom wysokiej jakości trwałego obuwia, ratownicy będący na pierwszej linii frontu walki z pandemią, będą mogli nieść pomoc kolejnym osobom bezpieczniej i bardziej komfortowo. Jesteśmy szczęśliwi wspierając, będących w trudnej sytuacji, pracowników służby zdrowia. Dziękujemy za Wasze poświęcenie!

Pierwsza partia butow keen dla krakowskiego pogotowia ratunkowego
27.03.2020

Pierwsza partia butów już dotarła na miejsce. Liczymy, że w trudnej pracy obsługi karetek Krakowskie Pogotowie Ratunkowe sprawdzą się idealnie.

Już niebawem przekażemy kolejne partie butów KEEN.

Pierwsza partia butow keen dla krakowskiego pogotowia ratunkowego
26.03.2020

Pierwsza partia butów Keen została spakowana i przygotowana do przekazania oddziałom Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Wszystkim, którzy stoją na pierwszej linii ognia, ratownikom, lekarzom, pielęgniarkom i kierowcom dziękujemy za niezłomną pracę dla wspólnego dobra, podejmowane ryzyko i poświęcenie!

Keen przekaze 200 par butow polskim ratownikom medycznym

Razem możemy pomóc! Razem możemy więcej!

Pokaż więcej wpisów z Marzec  2020
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel