Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

Które uniwersalne buty w góry wybrać? Przedstawiamy 3 propozycje od Keen.

PoradyKtóre uniwersalne buty w góry wybrać?  Przedstawiamy  3 propozycje od Keen.

Wędrówki po graniach, spacery z psem, wycieczki z dziećmi, szybkie spotkanie na szlaku po pracy lub weekendowy wypad z plecakiem – jeśli chodzi o piesze wędrówki, nie brakuje możliwości.

Właśnie dlatego tworzymy sprawdzone buty turystyczne dla każdego. Niezależnie od tego, czy właśnie pobrałeś swoją pierwszą aplikację do pieszych wędrówek, czy też podążasz szlakiem od czasów prawdziwych przewodników w formie papierowej, sprawdź propozycje naszych trzech ulubionych uniwersalnych, terenowych butów do turystyki pieszej, aby znaleźć odpowiednią parę na następną przygodę .

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD TARGHEE

W 2005 roku stworzyliśmy nasze pierwsze buty turystyczne. Chcieliśmy stworzyć niezawodne i wytrzymałe buty z kultową ochroną palców w postaci naszych ulubionych sandałów Newport, ale z funkcjami i dopasowaniem sprawdzonych butów na szlaki. Po czymś, co wydawało się tysiącem prototypów, buty Targhee były w końcu gotowe do wyjścia i eksploracji. Wiele lat później nadal są to nasze buty turystyczne numer jeden dzięki dopasowaniu z dużą ilością miejsca w palcach, trwałej konstrukcji i klasycznemu wyglądowi.

Czy można się dziwić, że w wielu innych naszych butach turystycznych używamy odrobiny DNA Targhee? Nasze niezwykle elastyczne buty Ridge Flex oraz nasze najnowsze buty Circadia charakteryzują się wygodnym dopasowaniem, wspierającym systemem mocowania pięty i przyczepnością butów turystycznych, od których wszystko się zaczęło.

WYBIERZ BUTY W GÓRY

Nie wiesz, które uniwersalne buty turystyczne będą odpowiednie dla Twojego stylu wędrówek? Oto zestawienie, które pomoże Ci podjąć decyzję:

Uniwersalne buty górskie Wędrówki po mokrej i błotnistej nawierzchni Wędrówki z plecakiem Szybka wspinaczka Do noszenia na co dzień
Targhee X X X
Circadia X X X
Ridge Flex X X

Targhee: Odkrywając polskie Tatry lub wędrując po różnych szlakach, model Targhee dla mężczyzn i kobiet to nasze buty turystyczne, które można zabrać wszędzie i zrobić wszystko. Ekologiczna cholewka ze skóry i siateczki ma klasyczny wygląd turystyczny (który idealnie pasuje do Twojego oldschoolowego polaru outdoorowego) i pomaga chronić stopy przed uderzeniami. Podczas wspinania się po skałach lub kucania pod przerośniętymi gałęziami dopasowany tył i łatwe do zaciągnięcia sznurowadła zapewniają stopom wsparcie. Będzie deszcz? Bez obaw. Wodoodporna, oddychająca membrana KEEN.DRY i hydrofobowość niezawierająca PFAS sprawią, że wszystko pozostanie ładne i suche od początku szlaku po przybicie piątki po skończonej wędrówce.

Świetne na: jedno- lub wielodniowe wędrówki.

Uniwersalne, wszechstronne buty turystyczne KEEN Targhee

Circadia: Wolisz buty turystyczne czy buty do codziennego użytku, które poradzą sobie z wzlotami i upadkami, przeprawami przez strumienie i serpentynami na Twoim ulubionym szlaku? Następnie załaduj plecak, zasznuruj buty turystyczne Circadia i ruszaj w drogę! Idealne dla osób, które dopiero odkrywają swoją miłość do pieszych wędrówek lub tych, które szukają wygodnej, łatwej do noszenia pary od razu po wyjęciu z pudełka, nasze damskie i męskie buty turystyczne Circadia są gotowe na przygodę od pierwszego dnia. Każda para ma lekką podeszwę środkową KEEN LuftCore z piankowym rdzeniem, która amortyzuje wstrząsy, dzięki czemu stopy czują się dobrze po pokonaniu każdego kilometra. Błotnisty teren? Skalisty odcinek? Mamy cię. Przyczepna gumowa podeszwa zewnętrzna KEEN.FUSION pomaga utrzymać stopy tam, gdzie chcesz, niezależnie od terenu. Aha, czy wspominaliśmy, że jest też wodoodporny? Tak, wodoodporna, oddychająca membrana KEEN.DRY i hydrofobowość niezawierająca PFAS współpracują, aby zapobiec przedostawaniu się wody, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał doświadczać błota.

Świetne na: lokalne wędrówki i wycieczki.

Szybkie buty turystyczne KEEN Circadia

Ridge Flex: Kiedy Twoje stopy mogą się zginać, możesz dotrzeć jeszcze dalej i być szczęśliwszym. Jeśli szukasz długich lub wymagających wędrówek, nasz but outdoorowy Ridge Flex będzie dla Ciebie odpowiedni. KEEN.BELLOWS FLEX w przedniej części stopy zapewnia dodatkową elastyczność, dzięki czemu wspinaczka do punktu widokowego jest o wiele łatwiejsza. Wytrzymałe, wielokierunkowe wypustki o średnicy 5 mm i gumowa podeszwa zewnętrzna KEEN.ALL-TERRAIN zapewniają dużą pewność na szlaku. Błotniste odcinki podczas przeskakiwania przez rzekę nie stanowią problemu, ponieważ każda para jest standardowo wyposażona w wodoodporną, ekologiczną cholewkę ze skóry, oddychającą membranę KEEN.DRY od wewnątrz i wodoodporność niezawierającą PFAS na zewnątrz.

Świetne na: wielodniowe wędrówki z plecakiem czy intensywne wędrówki z przygodami.

Buty na intensywną, wielodniową wędrówkę KEEN RIDGE FLEX

Gotowy do podziwiania widoków i pokonania kilku kilometrów szlaku? Bez względu na to, którą parę uniwersalnych butów turystycznych wybierzesz, z pewnością zakończysz dzień ze szczęśliwymi stopami i uśmiechem na twarzy.

Wycieczki w góry z przyjaciółmi w butach turystycznych Keen
Autor: KEEN
2023-09-26
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień  #160;2023
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel