Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

Keen Mosey

NIEPRZECIĘTNIE WYGODNY

NOWY MOSEY OD KEEN

POZNAJ MOSEY

Oto nasz świadomie stworzony i pieczołowicie
wykonany ultrakomfortowy but dla każdego.

Komfort to podstawa. Nie ma powodu zatrzymywać się i dawać odpocząć nogom, gdy tyle jeszcze do zrobienia. Dlatego wzięliśmy nasze sprawdzone, kultowe buty Howser i dopasowaliśmy ich cholewkę do Waszych jesiennych potrzeb. Wykorzystaliśmy wełnę z recyklingu lub skórę przygotowaną w humanitarny sposób.

Komfort to podstawa.

Naszą ambicją było, abyś po całym dniu w ruchu mógł zdjąć buty i nie musiał martwić się zmęczonymi stopami. Nasz kultowy krój ze zwiększonym miejscem na palce jest tak wygodny, że ubierając nowe Mosey będziesz czuł jakbyś cały dzień spacerował po mieszkaniu w kapciach.

Misternie wykonane.

Przenieśliśmy do Moseya ponad 70 lat doświadczenia w produkcji obuwia. Wykonane są z naturalnych materiałów i każda decyzja była świadomym wyborem. Skóra najwyższej jakości czy wykorzystanie konopnych sznurowadeł jest na to najlepszym dowodem.

Świadomie stworzone.

Używając Mosey, korzystasz z odpowiedzialnie stworzonego obuwia. Od przetworzonej wełny ReWooly, wykonanej w 50% z recyklingu, po cholewkę z certyfikowanej przez Leather Working Group skóry (gdzie nie wykorzystuje się chemikaliów i dba o zamknięty obieg wody), każdy element buta Mosey został wykonany z dbałością o środowisko.

pixel