Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

Jesienno-zimowe okazje - 20% dodatkowego rabatu na buty

REGULAMIN PROMOCJI JESIENNO-ZIMOWYCH OKAZJI - 20% DODATKOWEGO RABATU NA BUTY

   Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem promocji "20% dodatkowego rabatu na buty" jest firma MM SPORT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Księcia Józefa 54A, 30-206 Kraków.
 2. Promocja "20% dodatkowego rabatu na buty" obowiązuje od godziny 00:00 dnia 05.11.2021 do 17.11.2021 do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów, z zastrzeżeniem punktu 1. w „Warunki i zasady skorzystania z promocji "20% dodatkowego rabatu na buty".
 3. Promocja "20% dodatkowego rabatu na buty" obowiązuje w sklepie internetowym KEEN działającym w domenie www.keen.pl.
 4. Promocja na "20% dodatkowego rabatu na buty" obowiązuje przy zakupie wszystkich butów marki KEEN, zarówno z nowej kolekcji jak i przecenionych, w sklepie internetowym KEEN. Bezpośredni link do promocji to 20% dodatkowego rabatu na buty
 5. Promocja "20% dodatkowego rabatu na buty" nie łączy się z innymi wewnętrznymi programami promocyjnymi prowadzonymi przez Organizatora (karty rabatowe, programy partnerskie itp.)
 6. Uczestnikiem oferty może być każda osoba fizyczna dokonująca zakupów w ramach oferty jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego.

 

   Warunki i zasady skorzystania z promocji "20% dodatkowego rabatu na buty"

 1. Czas trwania oferty obejmuje okres od godziny 00:00 dnia 05.11.2021 do 17.11.2021 do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Organizator zastrzega sobie prawo zarówno do skrócenia jak i wydłużenia okresu obowiązywania promocji.
 2. Każda osoba, o której mowa w pkt. 6 Postanowień Ogólnych Regulaminu, która w okresie trwania promocji "20% dodatkowego rabatu na buty" dokona zakupu dowolnych butów marki KEEN, dostępnych w sklepie internetowym KEEN, ma możliwość otrzymania specjalnego rabatu 20%. 
 3. W przypadku osób, które posiadają rabat na zakupy przypisany do swojego konta, naliczona zostanie korzystniejsza oferta promocyjna. Inne wewnętrzne programy promocyjne nie obowiązują w przypadku zakupu w ww. promocji.
 4. Klient może skorzystać z rabatu więcej niż jeden raz, pod warunkiem, że spełni te same warunki do jego uzyskania.
 5. W przypadku chęci zwrotu produktu/ów zakupionych w ramach promocji "20% dodatkowego rabatu na buty", sklep KEEN zwraca tylko i wyłącznie cenę rzeczywiście uiszczoną za zakupiony produkt. 


   Postanowienie końcowe

 1. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie sklepu internetowego www.keen.pl.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem www.keen.pl.
 3. Biorąc udział w Ofercie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Oferty określone w regulaminie.
 4. W kwestiach nieobjętych regulaminem będą miały w szczególności zastosowane przepisy Kodeksu cywilnego.
pixel