Nowa kolekcja Wiosna/Lato 2024 już dostępna. Sprawdź =>>>
Szukaj
Ulubione 0

Circadia - najbardziej przystępny but trekkingowy

TestyCircadia - najbardziej przystępny but trekkingowy

Wracamy z testowaniem butów i tym razem dzielimy się historią naszego najbardziej przystępnego buta turystycznego: Circadia. Amortyzowany, wodoodporny i z dobrą przyczepnością, sprawdzi się dla codziennego turysty, który może od razu po wyjęciu z pudełka, założyć je i wyruszyć w trasę.

Aby stworzyć buty do wędrówek Circadia, wzięliśmy nasz kultowy model trekkingowy, Targhee, i uprościliśmy go. Zachowaliśmy jednak wszystkie kluczowe funkcje, których oczekujesz od KEEN, i stworzyliśmy buty do wędrówek, które równie dobrze sprawdzają się podczas spacerów po parku miejskim, biwakowania nad jeziorem lub wspinaczki po górskim grzbiecie.

Model Circadia jest dostępny w dwóch wersjach: niższym kroju (Circadia WP) i wyższym kroju (Circadia MID WP). Wykonany zgodnie z naszym oryginalnym krojem, który ma dużo miejsca na palce u stóp, łączy w sobie lekką amortyzację, skórzaną cholewkę z wodoodporną i oddychającą membraną oraz podeszwę zewnętrzną zapewniającą niezawodną przyczepność w zmieniającym się terenie. Wentylowane wstawki z siateczkową cholewką pomagają utrzymać stopy w chłodzie w cieplejsze dni. Cała kolekcja Circadia została stworzona z myślą o jednym celu: sprawić, by wychodzenie na zewnątrz było jak najłatwiejsze.

Dlaczego to zrobiliśmy? Aby zainspirować Cię do szukania więcej przygód w butach, które oferują wszystko, czego potrzebujesz, a jednocześnie nie zawierają niczego, czego nie potrzebujesz.

Przebywanie na świeżym powietrzu jest dla wszystkich, a my w KEEN chcemy zachęcić coraz większej liczbie osób do przebywania na łonie natury, niezależnie od tego, czy oznacza to spacer dookoła jeziora, wędrówkę leśnym szlakiem przyrodniczym czy eksplorację terenów górskich. Buty trekkingowe Circadia pomagają oderwać myśli od codzienności i skupić się na kolejnej przygodzie. Oto jak:

Anatomia buta Keen Circadia

CZĘŚĆ A: GUMOWA PODESZWA KEEN.FUSION

Ubita ziemia czy luźny żwir, buty do wędrówek powinny pomóc Ci czuć się pewnie na wszystkich rodzajach powierzchni. Gumowa podeszwa zewnętrzna KEEN.FUSION zapewnia wyższą przyczepność potrzebną podczas stromych podejść i zejść, chodzenia po śliskich skałach lub wędrówek po piasku. Ponadto podeszwa środkowa i podeszwa zewnętrzna są ze sobą połączone bez toksycznych klejów i rozpuszczalników, co zapewnia dłuższą trwałość.

CZĘŚĆ B: WODOODPORNA MEMBRANA KEEN.DRY

Deszcz się zdarza, ale Twoje stopy pozostaną suche dzięki wodoodporności wolnej od szkodliwych substancji na zewnątrz i powłoki KEEN.DRY od wewnątrz. Nasza wodoodporna, oddychająca membrana odprowadza parę wodną bez wnikania wody do środka. Więc śmiało wejdź do kałuży lub przejdź przez strumień, a Twoje stopy nadal będą suche.

CZĘŚĆ C: AMORTYZUJĄCA PODESZWA ŚRODKOWA

Masz dużo terenu do pokonania? Technologia KEEN LuftCore osadza amortyzujący rdzeń z pianki wewnątrz podeszwy środkowej, zapewniając wygodę przez cały dzień. Ponieważ jest lekki, możesz skupić się na ciekawych widokach (zamiast na stopach), gdy przemierzasz kilometry.

CZĘŚĆ D: SŁYNNY, KOMFORTOWY KRÓJ

Zdarza się to każdemu: kiedy pokonujesz duże odległości, twoje stopy mogą puchnąć. Dodatkowe miejsce na rozłożenie palców u nóg zapewnia komfortową wędrówkę. Nasz kultowy krój KEEN obejmuje dużo miejsca w przedniej części stopy i bezpieczne dopasowanie pięty, które utrzymuje stopę w miejscu, zapewniając dodatkową stabilność.

CZĘŚĆ E: TECHNOLOGIA ECO ANTI ODOR

Kiedy wędrówka dobiegnie końca, nie bój się zdjąć butów. Nasza niezawierająca pestycydów technologia odor-control pomaga utrzymać świeży zapach stóp. Bazująca na naturalnych probiotykach powłoka blokuje rozwój mikrobów tworzących nieprzyjemne zapachy.

Sprawdź całą naszą kolekcję Circadia we wszystkich rozmiarach dla mężczyzn i kobiet, aby znaleźć odpowiednie buty na kolejną górską przygodę czy biwak w lesie.

Uniwersalny but trekkingowy Keen Circadia
Autor: KEEN
2023-03-14
Pokaż więcej wpisów z Marzec  #160;2023
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel